Objednávka e-knihy S Bonifácem na vandru

Objednáním a zaplacením e-knihy získáte:

  • 6 pohádkových příběhů vyprávěných skřítkem Bonifácem
  • Více než 50 úkolů pro bystré hlavičky
  • Bonifácovy omalovánky
  • Tiskovou verzi e-knížky

Pokud zjistíte, že se Vám tato e-kniha nelíbí, napište mi do 14 dnů od jejího zakoupení a já Vám bez zbytečných otázek vrátím zaplacenou částku v plné výši zpět.

Chci platit převodem

Pro provedení platby převodem vyplňte objednávkový formulář níže. Na jeho základě Vám bude zaslána zálohová faktura.

Platbu lze zadat kdykoliv, ale zpracována jen v úředních hodinách vaší banky. E-knihu obdržíte hned poté, co se platba objeví na mém účtu (zpravidla 1-2 dny).

 

Chci platit kartou

PayPal Acceptance Mark
Pro provedení platby kartou klikněte na žluté tlačítko "ZAPLATIT KARTOU". Poté budete přesměrováni na platební bránu PayPal, kde můžete zaplatit KARTOU IHNED bez registrace (PAY WITH CREDIT OR DEBIT CARD), nebo (po registraci/přihlášení) převodem z PayPal účtu.
 

Po zaplacení budete přesměrováni na stránku s ODKAZEM PRO STAŽENÍ E-KNIHY S BONIFÁCEM NA VANDRU. Klikněte na RETURN TO MERCHANT. Do 24 hodin Vám navíc pošlu odkaz na stažení e-knihy mailem, který nezapomeňte při placení vyplnit do formuláře.

Všechny údaje vložené do formuláře si prosím pečlivě ZKONTROLUJTE.

Potřebujete poradit, jak na to?

Vyberte možnost  Check out as a guest v šedém rámečku (pokud nemáte PayPal a nejste k němu přihlášeni),  Pay with debit or credit card. Poté vyplňte požadované údaje v tomto pořadí: země, číslo karty, datum platnosti karty, číslo na zadní straně karty - 3 poslední číslice, jméno, příjmení, ulice, město, PSČ, telefon, email a klikněte na tlačítko Pay - vizte obrázek níže.