Přepadá Vás někdy

při předčítání POHÁDEK pocit,

že pro své děti chcete NĚCO JINÉHO?

Co chcete, aby si děti do života odnesly?

 • Jsem přímo zodpovědný za svůj život a způsob, jakým jej prožiji.
 • Věřím v lásku a dobro.
 • Jsem svobodný a respektuji svobodu druhých.
 • Vím, že sebeláska není "sprosté slovo". Uvědomuji si, že je pro šťastný život nezbytná.
 • Intuice není k zahození – mám ji v sobě, tak ji používám.
 • Přijímám sám sebe, přijímám i ostatní.
 • Jasně formuluji svoje potřeby a názory, respektuji potřeby a názory druhých.
 • Chci a dokážu se dohodnout.
 • Umím si udělat vlastní názor.
 • Jsem jedinečnou a zároveň nedílnou součástí vesmíru.

Chcete pohádky, ve kterých tohle najdete?

Už je nemusíte hledat.

Už si je ani nemusíte vymýšlet sami.

Jsem maminkou dvou dětí, kterým se snažím být spíše průvodcem než vůdcem, spíše partnerem než bachařem.

Už mě nebavilo každou chvíli uvádět pohádky "na pravou míru".

Dlouho jsem hledala ty pravé pro nás a nakonec jsem začala s dětmi vymýšlet naše vlastní.

Pohádky, ve kterých je právě to, co chci, aby si moje děti do života odnesly.

A tak se narodily LASKAVÉ POHÁDKY 🙂

Co najdete uvnitř?

Laskavé pohádky

 • 7 milých pohádek a pohádkových vyprávění, které Vás pozvou do rozmanitého světa princezen, králů, kouzelných zvířátek a předmětů
 • každá pohádka v sobě nese poselství pro malé i velké

Uklidňovánky pro tělo a mysl

 • 5 skvělých relaxačních cvičení pro děti, které v sobě spojují prvky řízené meditace, vizualizace, cvičení s dechem a pozitivních afirmací
 • lze je využít před spaním, čtením na dobrou noc, ale i jinými aktivitami, které vyžadují koncentraci

E-kniha je k dispozici ve formátu PDF.

A co dál?

 • Radost
  Dýchnou na Vás svou milou energií a udělají Vám radost.
 • Uvolnění
  Příjemně si při nich zarelaxujete. Jsou ideální četbou pro pohodové usínání a klidný spánek.
 • Zamyšlení
  Najdete v nich skrytou moudrost a symboliku.
 • Originalitu
  Poznáte něco nového.
 • Ilustrace
  Pro každou pohádku kupa obrázků.
 • Všemi smysly
  Barvy, chutě, vůně, zvuky i... tvary dokreslují každou pohádku i uklidňovánku.
 • Hezky česky
  Děje příběhů jsou zasazeny do českého prostředí. Objevují se v nich některé dnes již pozapomenuté tradice, řemesla, či pojmy. Jsou psány hravou češtinou.
Celé Vás to vyjde na 220,- Kč.

Třeba si říkáte...

 • Elektronická kniha tištěnou nenahradí.
  S tím souhlasím. Kdo četl můj blog, ví, že jsem milovníkem vázaných knih a jejich pozice bude u mě neotřesitelná. Přesto vím, že nic nenaděláme s tím, že doba jde kupředu a co pro nás dnes může být ztřeštěný experitment, bude pro naše děti normou. Ony už budou číst e-knihy běžně. E-kniha nám navíc dopřává spoustu možností. Vybarvovací vystřihovánky si můžete opakovaně tisknout. Pokud se chystáte na cesty, oceníte, že s sebou nemusíte vláčet těžkou knihu - tyhle pohádky se Vám vejdou do mobilu. 🙂
 • Pohádek je plný internet, stačí s(t)áhnout...
  Pohádek je sice plný internet, spoustu jich můžete stáhnout i zadarmo. Totéž Vám nabízím i na svém webu. Do těchto pohádek jsem však vložila velký kus srdce a navíc je doprovodila dárky, které nikde jinde stáhnout nemůžete.
 • Moje dítě / děti stejně u čtené pohádky nevydrží.
  Pokud má Váš drobeček problémy se zklidněním a koncentrací, můžete to zkusit s některou z uklidňovánek, které zde naleznete.
 • PDFko není e-kniha!
  Volila jsem formát PDF z důvodu jeho masivního rozšíření, otevřít a přečíst bez problémů jej dokáže téměř každý držitel PC, tabletu, ale i čtečky. Pokud jste však „čtečkař“ tělem i duší, chápu Vaši námitku. Dejte mi prosím vědět, o jaký formát byste měli do budoucna zájem. Prozatím Vám můžu slíbit, že Laskavé pohádky plánuji vydávat ve formátu EPUB. Prosím o trpělivost. 🙂

V Laskavých pohádkách navíc najdete 

2 další překvapení

MINI-KOMIKSY

Pohádky z hlavní knihy jsou upravené do podoby jednoduchých MINI-KOMIKSŮ. Jsou vhodné jako nenáročné počtení pro nejmenší čtenáře či jako obrázkové pohlazení pro ještě menší nečtenáře.

VYBARVOVACÍ VYSTŘIHOVÁNKY

V tomto sešitu naleznete 30 pohádkových obrázků k vybarvení a vystřižení. Můžete si je vytisknout kolikrát jen budete chtít.

Když se nebudou líbit?

Každý máme trochu jiný vkus. Vaše spokojenost je pro mě důležitá. Pokud zjistíte, že se Vám tato e-kniha nelíbila, napište mi do 14 dnů od jejího zakoupení a já Vám bez zbytečných otázek vrátím zaplacenou částku v plné výši zpět.

A co na to laskaví čtenáři? 🙂

Ekniha Laskavé pohádky do puntíku ladí se svým názvem. Tolik laskavosti na jednom místě jsem již dlouhou dobu neměla tu možnost si přečíst ani jinak prožít. Zuzka v úvodu píše, že nikdy nezapomněla, jaké to je být dítětem a z jejího díla je to rozhodně cítit. Podařilo se jí neuvěřitelně citlivě a jemně skloubit písemný projev "dospěláka" s duší dítěte. Je to prostě pohlazení pro duši, od začátku do konce. Tyhle originální pohádky, krásně a vhodně doplněné o uklidňovánky, komiksy a vymalovánky, doporučuji, kudy chodím a myslím si, že by neměly chybět v žádné dětské knihovničce. Začtěte se, posuďte sami a především - užívejte si, že jste spolu (jak trefně Zuzka poznamenává v závěrečném doporučení). Protože to nejcennější, co můžete svým dětem věnovat, je Váš čas.

Veronika Ukazuje všem, jak žít bez stresu a v harmonii. www.vsesouvisisevsim.cz

Laskavé pohádky jsou nádhernou knížkou, která opravdu odpovídá svému názvu. Pohádky jsou moc milé, se šťastným koncem a z každé pohádky plyne nějaké ponaučení. Mně se moc líbila pohádka Rybičková, protože učí děti, že se mají řídit vlastní rozumem. Strávili jsme s touto knížkou krásné večery a dětem se moc líbila. Určitě si ji přečteme znovu a děti už nyní chtějí další pokračování.

Bc. Kamila Lajčáková maminka dvou dětí

Laskavé pohádky jsou opravdu laskavé. V každé je obsažena krásná myšlenka, která může inspirovat nejenom děti. Věřím, že si z nich odnesou spoustu ponaučení i dospělí. Já jsem si oblíbila pohádku Rybičkovou, cejn Čenda je mi svou povahou sympatický 🙂 A dceři se zase moc líbila ta Studánková, zpívající kytička ji okouzlila. Každý si tu svoji určitě najde. A nesmím zapomenout na krásné bonusy. Prostě celá sada je moc sympatická, dýchá z ní taková laskavá, milá atmosféra a určitě byla vytvořena s láskou.

Petra Červenámaminka a autorka projektu pro děti www.petracervena.cz

Laskavé pohádky mi připadají kouzelné a vyzařuje z nich láska, se kterou byly psané. Měla jsem obavy, jestli nebudou nudné. Nejsou. Naopak velmi citlivě a poutavě vysvětlují přístup k životu tak, aby děťátko bylo i v budoucnu šťastné. Pohádky i uklidňovánky velmi příjemně působily i na mě a hladily mě po duši. Pohádku o míčku by si podle mě povinně měli číst i mnozí dospěláci před spaním. Ráda se k pohádkám budu opakovaně vracet a doporučuji je všem rodičům - jsou opravdu doslova LASKAVÉ, potěší nejednu dětskou i dospěláckou dušičku.

Zuzana Šmidrkalovákontaktní rodičovství Srdcem k dětem, www.zuzanasmidrkalova.cz

Laskavé pohádky jsme s dcerou přečetly jedním dechem. Jsou milé, poučné, hladivé a nenápadně dětskou duši nejen pohladí, ale i obohatí a poučí. Uklidňovánky jsou vlastně řízené relaxace, kdy maminka dítě provede celou technikou a už v raném věku jej tak naučí pracovat s představivostí, sebeuklidněním, snížením stresu a stimulací mozku. Protože z vědeckých výzkumů je známo, že mozek nejlépe reaguje na obrázky ve 3D, pak je jasné, že uklidňovánky jsou báječným prostředkem, jak jej tomu pozvolna a lehce učit.

Sonia RiJako organizátorka a lektorka kurzů osobního rozvoje provází lidi na cestě za poznáním, že opravdu každý je krásnou bytostí, která si zaslouží lásku a úctu ostatních. www.soniari.cz

Zaplatit můžete bankovním převodem, nebo platební kartou.

E-knihu obdržíte hned poté, co se platba objeví na mém účtu. Při převodu je to zpravidla 1 - 2 pracovní dny, při platbě kartou ihned.

Potřebujete s něčím poradit?

Napište mi na laskavepohadky@zuzanaverescakova.cz.

Ráda Vám pomůžu. 🙂